Mám zájem o tento karavan

Cena: 699 900 Kč
Původní cena: 729 900 Kč

Obytný přívěs Sprite Cruzer 495 SR, modelová řada 2017, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 340 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 550 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, 12V ovládací panel, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie 110 Ah, přípojka na vodu z řádu a externí plnění, 2x vnitřní nádrž na užitkovou vodu, servisní dvířka k úložnému prostoru, nosič kol na zadní stěně, solární panel 190 WP, automatický satelit Megasat 85 Premium, 22″ TV Finlux, střešní ventilátor 12V, externí plynová přípojka (grill),  rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko. 

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se sprchovým koutem, umyvadlem, úložnými prostory a chemickou toaletou Thetford. 

Jedná se o komisní prodej. Karavan je prodáván s následující závadou: poškozený zámek a systém otevírání vstupních dveří

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.