Mám zájem o tento karavan

Cena: 550 000 Kč
Původní cena: 650 000 Kč

Pořizovací cena karavanu: 790 361 Kč vč. DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer 495, modelová řada 2017, 4 lůžka, celková délka 7 320 mm, celková šířka 2 310 mm, provozní hmotnost 1 446 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 650 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, venkovní dvířka k úložnému prostoru, DuoControl, venkovní přípojka na vodu, vekovní kastlík na trakční baterii, trakční baterie, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, markýza na boku, elektrický pojezd, rezerva v držáku pod karavanem, nosič na dvě kola, kombialarm, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 2 minut. K sezení je k dispozici stolek. V oddělitelné ložnici v zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.