Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Cruzer 520 SR, rok výroby 2017, 4 lůžka, celková délka 7 540 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 385 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 600 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, panoramatické okno, zabudované rádio, 12V ovládací panel, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie 110 Ah, přípojka na vodu z řádu, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, elektrický pojezd, nosič kol na zadní stěně, DuoControl, vyjímatelné koberce, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází ostrovní lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna v otevřeném designu na středu karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej. Karavan je prodávám s následujícími nedostatky: poškozené zavírání šuplíku nad topením, poškozené ovládání topení na plyn, nefunkční přední pozičky, roztržená síť proti hmyzu ve dveřích.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.