Mám zájem o tento karavan

Cena: 269 900 Kč

Obytný přívěs Sprite Musketeer, rok výroby 2012, 4 lůžka, délka celkem 6 390 mm, šířka celkem 2 230 mm, provozní hmotnost 1 268 kg, maximální přípustná hmotnost 1 413 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, kouřový hlásič, dvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střešepanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní kastlík pro 12V bateriivenkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení na zádi karavanu které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, plynovým grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je kompaktní – 3v1, se sprchou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.