Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Cena:  

Momentálně není k vidění, bude na firmě od září.

Obytný přívěs Sprite Quattro T 2 A, rok výroby 2007, 6 lůžek, délka celkem 7,91 m, délka nástavby 6,91 m, hmotnost prázdného karavanu 1315 kg, maximální přípustná hmotnost 1572 kg.  K vidění na provozovně od 8.9.2017

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, dvojitá okna, příprava pro rádio,televizní anténa na střeše, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, ovládací panel 12V, venkovní kaslík pro 12V baterii,   bezpečností patka na dveřích, kompletní vchodový předstan, další boční předstan. 

Spaní pro 6 osob. Malé sezení na boku, které se rozkládá na palandu pro dvě osoby. Vrchní palanda je běžně určena do 60kg. Boční palanda na boku karavanu pod spodním lůžkem spoustu úložného prostoru. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná menší lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Velká koupelna se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Nejvyšší rychlost 100 km/h

Karavan je v dobrém stavu. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz. 

STK do 27.09.2018

 

Jedná se o komisní prodej, možný odpočet DPH

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.