Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Super 530/2, rok výroby 2000, 4 lůžka, celková délka 7 080 mm, celková šířka 2 290 mm, provozní hmotnost 1 010 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 300 kg, STK do 07/2023.

Topení na plyn, ohřev vody na elektřinu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích (do poloviny), kanystr na užitkovou vodu s čerpadlem v předním úložném prostoru, mobilní nádrž na odpadní vodu, servisní dvířka k úložnému prostoru, rezerva v předním kastlíku, trakční baterie 140 Ah, měnič napětí 12/230V 150 W, předstan s ocelovou konstrukcí, zámek spojovacího zařízení, rezervní kolo v předním úložném prostoru, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na lůžko pro dvě osoby. V zadní části karavanu se nachází velmi prostorné spaní.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve stavu odpovídající jeho stáří. Všechny součásti budou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.