Mám zájem o tento karavan

Cena: 499 900 Kč

Obytný přívěs Sterling Eccles Ruby, rok výroby 2014, 4 lůžka, celková délka 7 250 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 335 kg, maximální přípustné zatížení1 500 kg, nevyšší dovolená rychlost dle TP 130 km/h.

Topný systém a bojler v jednom – Alde Compact 3010 (plyn,220V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dvojitá okna, panoramatické okno, zabudované rádio s reproduktory, televizní anténa na střeše, solární panel na střeše, venkovní kastlík na 12V baterii, trakční baterie, střešní ventilátor 12V, kouřový alarm, alarm na narkotizační plyny, 12V ovládací panel, AL-KO ATC – elektronický stabilizační systém, rezervní kolo na držáku pod karavanem, vnitřní nádrž na užitkovou vodu (75L), elektrický pojezd Endure s automatický přítlakem, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka SAT/TV, venkovní přípojka na vodu z řádu, venkovní přípojka na plyn (grill), stabilizátor.

Spaní pro 4-5 osob. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut, sezení také možno využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V oddělitelné ložnici v zadní části karavanu se nachází francouzské dvoulůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprhovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.