Mám zájem o tento karavan

Cena: 269 900 Kč
Původní cena: 309 900 Kč

Obytný přívěs Sterling Eccles Ruby, rok výroby 2009, 4 lůžka, délka celkem 7,51 m, délka nástavby 5,83 m, hmotnost prázdného karavanu 1385 kg, maximální přípustná hmotnost 1595kg.

Topení (plyn, 220V), rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn, zabudované rádiotelevizní anténa na střeše, rozvody pro TV včetně přípojek v karavanu, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V bateriivenkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, kouřový hlásič, alarm.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K  sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), třemi plynovými sporáky, jednou elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.