Mám zájem o tento karavan

Cena: 199 900 Kč

Obytný přívěs Sterling Europa 490, rok výroby 2003, 4 lůžka, celková délka 6 990 mm, délka nástavby 5 390 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 172 kg, maximální technicky přípustná hmotnos 1 408 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na elektřinu, dvojitá okna, sitě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, televizní anténa na střeše, venkovní kastlík pro 12V baterii, venkovní přípojka na vodu z řádu, malý hasící přístroj, rezervní kolo.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná menší lůžka.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem, sprchovým závěsem a toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází před koupelnou v ložnici.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.Tento karavan bude mít připravené všechny dokumenty do 28.6.2019.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.