Mám zájem o tento karavan

Cena: 296 000 Kč

Obytný přívěs Swift Accord 23, rok výroby 2009, 2-3 lůžka, délka celkem 6,28 m, délka nástavby 4,59 m, hmotnost prázdného karavanu 1132 kg, maximální přípustná hmotnost 1310 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plynalarmdvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střešepanoramatické oknostřešní ventilátor 12V, vnitřní nádrž na užitkovou vodu 70L, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V baterii, venkovní boxík k úložnému prostoru, venkovní přípojka plynu pro grilystabilizátor.

Spaní pro 2-3 osoby. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít jako dvě samostatná menší lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi, se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

 

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.