Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Swift Challenger 500 SE, rok výroby 2003, 4 lůžka, celková délka 7 120 mm, celková šířka 2 190 mm, provozní hmotnost 1 234 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 470 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, servisní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie, přípojka na externí zdroj vody, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, krycí plachta, 12V střešní ventilátor, markýza, nosič kol, elektrický pojezd, rezerva v předním úložném prostoru, stabilizátor. 

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko pro dvě osoby, díky velikosti lze využít i jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (230V,12V,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, plynovým grillem, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.