Mám zájem o tento karavan

Cena: 469 900 Kč

Obytný přívěs Swift Challenger 564, rok výroby 2013, 4 lůžka, celková délka 7 250 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 290 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 500 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 230V, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, zabudované rádio, televizní anténa na střeše, držák na TV, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, trakční baterie, solární panel, elektrický pojezd, zámek spojovacího zařízení, vyjímatelné koberce, trezor, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází dvě jednolůžka.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

!!! Ve dnech od 3.8. do 8.8. má oddělení karavanů uzavřeno. SvětKaravanů.cz - prodej příslušenství má otevřeno!!!
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.