Mám zájem o tento karavan

Cena: 489 900 Kč
Původní cena: 539 900 Kč

Obytný přívěs Swift Challenger Sport 586 SR, rok výroby 2013, 6 lůžek, celková délka 7 480 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 381 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 600 kg.

Topení na plyn, topení na 230V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, ohřev vody na plyn, TRUMA 4 Combi E,  zabudované rádio, televizní anténa na střeše, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel, venkovní kaslík pro trakční baterii, trakční baterie, venkovní dvířka k úložnému prostoru, střešní markýza, nosič kol na zadní stěně, elektronická stabilizace podvozku alko ATC, elektrické pojezdy, bezpečností a nástupní madlo Thule, nafukovací předstan, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, stabilizátor.

Spaní pro 6 osob, ideálně 2 dospělí a 4 děti. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné lůžko. Toto sezení lze využít i jako samostatná lůžka. V zadní části karavanu se nachází dětská palanda a menší sezení, které je také možno přeměnit na další menší lůžko a ještě jednu palandu nad ním.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, plynovým grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná, se samostatným sprchovým boxem, umyvadlem a chemickou toaletou.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.