Mám zájem o tento karavan

Cena: 359 900 Kč

Obytný přívěs Swift Conqueror, rok výroby 2008, 4 lůžka, celková délka 7 950 mm, celková šířka 2 290 mm, provozní hmotnost 1 532 kg, maximální přípustné zatížení 1 815 kg.

Topný systém a systém ohřevu vody – Alde Compact 3010 (plyn,220V), sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dvojitá okna, panoramatické okno, televizní anténa na střeše, solární set (120 W), venkovní kastlík na 12V baterii, trakční baterie, střešní ventilátor 12V, alarm, 12V ovládací panel, držák na TV, rezervní kolo na držáku pod karavanem, markýza, bočnice k markýze, trezor, Alko secure zámek kol, SOG odvětrávání toalety, manuální výsuvný schůdek, měnič napětí 550 W, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka na vodu z řádu, venkovní přípojka na plyn (grill), stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází francouzské dvoulůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprhovým koutem, umyvadlem a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.