Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Swift Conqueror 650, modelová řada 2018, 4 lůžka, celková délka 7 980 mm, celková šířka 2 280 mm, provozní hmotnost 1 710 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 000 kg.

U tohoto karavanu je možný odpočet DPH. Cena bez DPH je 908 182 Kč.

Alde Compact 3020 – teplovodní topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), soustava topných radiátorů po celém karavanu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací panel se systémem SwiftCommand – možnost ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth a mobilní komunikace v aplikaci, 2x vnitřní nádrž na užitkovou vodu, venkovní sprcha, přípojka karavanu na vodu z řádu a externí plnění, samostatný vypínač pro vodní čerpadlo, venkovní kastlík pro trakční baterii, trakční baterie 110 Ah, servisní dvířka k úložnému prostoru, nabíjecí USB zásuvky u předního sezení, externí plynová přípojka (grill), venkovní zásuvka – výstup 230V, Extra přívodní kabel pro klimatizaci přídavný ventilátor k lednici, klimatizace Dometic 3200, mover TRUMA XT 4, DuoControl, TV anténa na střeše, vyjímatelné koberce, rezerva v držáku pod karavanem, izolované odpadní vedení, elektronická stabilizace podvozku, stabilizátor, markýza Thule Omnistore 9200, 5m ( výsuv 3 m), LED podsvícení s dálkovým ovladačem, trezor – Mobilsafe 50x36x18, přídavná nádrž na vodu 70 L, přídavné bočnice pro markýzu Thule 9200 F, podložky pod stabilizační nohy Al-ko Big Foot

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází ostrovní lůžko.

Kuchyně s absorpční chladničkou, plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná  koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve výborném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.