Mám zájem o tento karavan

Cena: 239 900 Kč
Původní cena: 279 900 Kč

Obytný přívěs Abbey Freestyle 495, rok výroby 2009, 4 lůžka, délka celkem 7 190 mm, délka nástavby 5 500 mm, provozní hmotnost 1 283 kg, maximální přípustná hmotnost 1 490 kg.

Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plynalarmdvojitá oknazabudované rádiosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací panel 12Vvenkovní přípojka plynu pro grilyvenkovní kastlík pro 12V bateriivenkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, plynovým grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna 3v1 – s umyvadlem, sprchou, toaletou a úložnými prostory.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.