Mám zájem o tento karavan

Cena: 239 900 Kč

Obytný přívěs Swift Lifestyle 500, rok výroby 2005, 4 lůžka, celková délka 7 070 mm, délka nástavby 5 380 mm, celková šířka 2 230 mm, provozní hmotnost 1 203 kg, maximální přípustná hmotnost 1 423 kg.

Topení na plyn, topení na 220V, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na plyn, ohřev vody na 220V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, střešní ventilátor 12V, venkovní kastlík pro 12V baterii, venkovní dvířka k úložnému prostoru pod postelí, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, venkovní přípojka na vodu z řádu, venkovní přípojka na plyn (grill), televizní anténa na střeše, držák na TV, rezervní pneu na držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. Toto sezení je možno také využít jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V zadní částí karavanu se nechází francouzské lůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovou troubou, grillem, plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Koupelna se sprchovým koutem a toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Jedná se o komisní prodej!

Karavan je v dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.