Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Téměř nový obytný přívěs Swift Sprite Cruzer 492, rok výroby 2017, 4 lůžka, délka celkem 7,32 m, délka nástavby 5,60 m, hmotnost prázdného karavanu 1446 kg, maximální přípustná hmotnost 1650 kg.

Možnost odpočtu DPH!!! (Cena s DPH 700 000 Kč, cena bez DPH 578 512 Kč)

Truma topení na plyn i elektřinu, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody Truma Ultrastore 10l na plyn i na elektriku, zabudované rádio, rozvody pro TV včetně přípojek v karavanu a vývod provenkovní SAT, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dotykový ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V baterii, trakční baterie, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, české zásuvky a regulátor plynu, 2x vnitřní zásobník vody (40L + 70L), venkovní systém čerpání vody, 25m připojovací kabel, držák kol THULE na 4 kola, markýza THULE 4m, el. pojezd, odpadní nádrž, CEE kabel, plastový schůdek.

Spaní pro 4 osob/y. Dvě samostatná lůžka v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky,elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, plynovým grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Jedná se o komisní prodej.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.