Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

U tohoto karavanu lze uplatnit odpočet DPH! Cena bez DPH 494 959 Kč, cena s DPH 598 900 Kč!

Zánovní obytný přívěs Swift Sprite Major 4 FB s velmi bohatou výbavou, rok výroby 2015, 4 lůžka, délka celkem 6,93 m, délka nástavby 6,00 m, hmotnost prázdného karavanu 1174 kg, maximální přípustná hmotnost 1350 kg.

Truma Combi 4 = (Topení na plyntopení na 220Vrozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody na elektriku, ohřev vody na plyn), digitální programování topení a ohřevu vody, trezor Mobilsafe 50x36x18, dvojitá oknazabudované rádiotelevizní anténa na střešepanoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, české zásuvky, ovládací panel 12Vvenkovní kaslík pro 12V baterii, trakční baterie Platinum 110 Ah, venkovní dvířka k úložnému prostoru, elektrický pojezd s elektrickým přítlakem, stabilizátor, zámek spojovacího zařízení AL-KO, zvedací kolečko AL-KO Premium s váhou, odvětrávání toalety SOG, bezpečností patka Fiama na dveřích, nosič na 3 kola, nafukovací předstan Trigano Luna Air Camp 390, plachta na karavan, požární hlásič, CO2 hlásič, vnitřní 70L nádrž na vodu, Truma DuoControl CS, přípojka k vodovodnímu řádu, solární panel 130 W, markýza Thule Omnistor 6200, osvětlení markýzy, TV venkovní zásuvka, střešní ventilátor Fiamma, venkovní sprcha, klimatizace Kronings Nordic K2400.

Spaní pro 4 osoby. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Toto sezení je možné využít i jako dvě samostatná menší lůžka. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, plynovým grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je ve velmi pěkném stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Jedná se o komisní prodej.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.