Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku karavanů.

Cena bez DPH: 470 000 Kč       Cena s DPH:   568 700 Kč 

Obytný přívěs T.E.C. Weltbummler TravelKing 522 TKM, rok výroby 2013, 6 lůžek, délka celkem 8,56 m, délka nástavby 6,5 m, šíře karavanu 2,53 m, hmotnost prázdného karavanu 1478kg, maximální přípustná hmotnost 1 800 kg, nadstandardně vybavený obytný přívěs, který je díky své výbavě plně nezávislý ( vše funguje bez nutnosti připojení 220 V ) !

Topení TRUMA na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu do celého prostoru, vytápěná podlaha na 220 V, ohřev vody kombinovaným bojlerem TRUMA 10 L na 220 V a plyn, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, nástavbová trakční baterie 150 Ah, přídavná trakční baterie extra pro el.pojezd (mover) 80 Ah, ovládací panel 12 V, vnitřní rozvody pro TV, venkovní dvířka k úložnému prostoru, solární panel 200 W s automatickým regulátorem a elektronickým měřením 12 V, venkovní přípojka plynu pro grily, elektrický pojezd, stabilizátor AL -KO  AKS 3004, zánovní pneu, měnič napětí z 12 V na 220 V, nosič na 3 kola Fiamma, karavan je vybaven interními zásuvkami 12 V v kombinaci se zásuvkami USB, LED osvětlení v celém karavanu, konstrukční rychlost 110 km/h, regulátor plynu TRUMA Duo Control s bezpečnostními hadicemi Schell, s vyhříváním eis EX, vnitřní zásobník vody 40 L, venkovní přípojka na tlakovou vodu z řádu, venkovní zásuvka 220 V, 12 V, externí vývod pro SAT, markýza ve vaku VIGO 6 m x 2,5 m včetně 3 přídavných raftrových tyčí, koberec pod markýzu, přídavná zpětná zrcátka, odpadní nádrž Wastemaster, odpadní nádrž (pouze pro umyvadlo).

Spaní pro 6 osob. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Sezení na boku, které se rozkládá na lůžko pro dvě osoby. Velká palanda na zádi karavanu, spodní lůžko palandy je výklopné a díky velkým bočním dvířkům nabízí přístup z venčí. Lůžka jsou vybaveny zdravotními matracemi. K sezení je k dispozici stolek. 

Kuchyně s velkou chladničkou s objemem 160 l  (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se sprchou, chemickou toaletou a s úložnými prostory, umyvadlo se nachází v ložnici.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Jedná se o komisní prodej

 

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.