Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Tabbert Comtesse, rok výroby 2004, 4 lůžka, celková délka 7 700 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 240 kg, nejvyšší technicky přípustné zatížení 1 600 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na 230V, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, ukazatel hladiny nádrže na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostou pod postelí, sluneční střecha, nosič kol, rezervní kolo, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v zadní části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. V přední části karavanu se nachází dvě samostatná lůžka, která je možno spojit a vytvořit tak prostorné letiště.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna uprostřed karavanu s umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Jedná se o komisní prodej.

Karavan je ve velmi dobrém stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.