Mám zájem o tento karavan

Cena: 449 900 Kč

Obytný přívěs Weinsberg KWE/4 W51, rok výroby 2018, 6 lůžek, celková délka 7 255 mm, celková šířka 2 320 mm, provozní hmotnost 1 130 kg, maximální technicky přípustné zatížení 1 350 kg.

Plynové topení Truma S-3004, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektřinu (5L bojler), dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní přípojka 230V, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, trakční baterie k elektrickému pojezdu (mover) Kronings, solární panel, stabilizátor.

Spaní pro 6 osob. V zadní části karavanu se nacházejí tři dětské pevné palandy. Sezení ve středu karavanu lze přeměnit na jednolůžko. V přední části karavanu oddělitelné zástěnou se nachází francuozské dvoulůžko.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Karavan je v perfektním stavu. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. STK, technický průkaz, revize plynu a revize elektriky jsou již v ceně přívěsu. Revize vás mohou ujistit o řádném stavu elektroinstalace i plynových rozvodů. Součástí revize plynu je i tlaková zkouška díky které se objeví i sebemenší únik plynu.

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Pozor!!!! z důvodu velikonočních svátků máme od 19.04 do 22.04. zavřeno
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.