Mám zájem o tento karavan

513 910 Kč bez DPH
621 832 Kč s DPH

Obytný přívěs Hobby De Luxe 495 WFB, modelová řada 2020, 4 lůžka, délka celkem 7 127 mm, celková šířka 2 300 mm, provozní hmotnost 1 346 kg, maximální technické přípustné zatížení 1 750 kg.

Plynové topení a bojler v jednom – Truma Combi 4, rozvody a rozfuk vzduchu, TFT kontrolní a ovládací panel pro systém osvětlení a stavu nádrže včetně CI-BUS, panoramatické okno, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, autonomní paket 12V – nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík; vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka v úložném prostoru, vyjímatelné koberce, kouřový hlásič, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na dvoulůžko během 3 minut. V zadní části karavanu se nachází pevné francouzské lůžko.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150-litrů (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Navýšení nosnosti technickou úpravou na 1 750 kg za 10 250 Kč vč. DPH
  • Autonomní paket 12V : nabiječka s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík za 16 908 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 209 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.