Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby De Luxe 545 KMF, modelová řada 2022, 5 lůžek, celková délka 7 426 mm, celková šířka 2 500 mm, aktuální hmotnost karavanu 1 493 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 750 kg.

Truma Combi 6 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích,12V ovládací panel, HobbyConnect – ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth v mobilní aplikaci, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, kouřový hlásič, vyjímatelné koberce, garáž pod patrovou postelí, stabilizátor.

Spaní pro 5 osob (3 dospělí a 2 děti). V přední části karavanu se nachází francouzské lůžko a na zádi karavanu dvě dětské palandy. Boční sezení v karavanu lze rozložit na další menší lůžko.

Kuchyně s věžovou absorpční chladničkou, plynovými sporáky a dřezem.

Koupelna v zadní části karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Autonomní paket – regulátor nabíjení s boosterem, 12V baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík za 18 431 Kč vč. DPH
  • Zvýšení nejvyšší technicky přípustné hmotnosti technickou úpravou na 1 750 kg za 11 324 Kč vč. DPH
  • Truma Combi 6 E za 17 424 Kč vč. DPH
  • Dvojitá nabíjecí USB zásuvka a osvětlení u dětských lůžek s USB nabíjecí zásuvkou za 2 573 Kč vč. DPH
  • Garáž pod patrovou dětskou postelí za 19 041 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 797 Kč vč. DPH
  • Dokumenty o registraci vozidla (CoC) za 3 952 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.