Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby De Luxe 650 KFU, modelová řada 2020, 6 lůžek, celková délka 8 375 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 726 kg, maximální možné přípustné zatížení 1 900 kg.

Plynové topení a bojler v jednom – Truma Combi 6, podlahové topení (230V), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, TFT kontrolní panel, autonomní paket 12V – nabiječka s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík; vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, vyjímatelné koberce, kouřový hlásič, stabilizátor.

Spaní pro 6 osob. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 3 minut. V oddělitelné ložnici uprostřed karavanu se nachází pevné francouzské lůžko. V dětské sekci v zadní části karavanu se nacházejí pevné dětské palandy.

Kuchyně se 150-litrovou věžovou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s chemickou toaletou Thetford, umyvadlem a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Autonomní paket 12V – nabiječka s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík za 16 908 Kč vč. DPH
  • Mikrovlnná trouba Dometic za 8 310 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 209 Kč vč. DPH
  • Podlahové topení za 18 061 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.