Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku nových aravanů.

Cena před slevou 563 452 Kč vč DPH. Do konce Června 2018 akční cena -10%.. Neváhejte 🙂 Obytný přívěs Hobby De Luxe Edition 495 UL, modelová řada 2018, 4 lůžka, délka celkem 7,124 m, délka nástavby 5,933 m, celková šířka 2,3 m, hmotnost prázdného karavanu 1302 kg, maximální přípustná hmotnost 1500 kg, doložnost 198 kg.

Plynové topení Truma S-3004, rozvody a rozfuk vzduchu, Therme TRUMA malý elektrický bojler, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kaslík, koberce.

Spaní pro 4 osob/y. Dvě samostatná lůžka v oddělitelné ložnici. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní kouplena – 3v1, se sprchovou vaničkou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Karavan má na straně u dveří dvě drobné promáčkliny již zohledněné v ceně vozu. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.