Mám zájem o tento karavan

566 855 Kč bez DPH
685 895 Kč s DPH

Rodinný obytný přívěs Hobby De Luxe Edition 545 KMF, modelová řada 2019, 6 lůžek, délka celkem 7,422 m, délka nástavby 6,254 m, celková šířka karavanu 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1412 kg, zvýšená maximální přípustná hmotnost na 1700 kg, doložnost 204 kg.

Plynové topení Truma Combi 6, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektriku, TFT ovládací panel pro osvětlovací systém a zásobník vody, včetně CI-BUS, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V autonomní paket – nabíječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, vyjímatelné koberce.

Spaní pro 6 osob. Boční prostorné sezení ve středu karavanu se rozkládá na lůžko pro jednu osobu. V přední části karavanu je pevné francouzské lůžko. Na zádi jsou pevné palandy.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), mikrovlnnou troubou Dometic (20 L), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se samostatným sprchovým boxem, chemická toaleta, umyvadlo a úložné prostory.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Pozor!!!! z důvodu velikonočních svátků máme od 19.04 do 22.04. zavřeno
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.