Mám zájem o tento karavan

557 819 Kč bez DPH
674 971 Kč s DPH

Obytný přívěs Hobby De Luxe Edition 560 KMFe, modelová řada 2020, 6 lůžek, celková délka 7 513 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 581 kg, maximální technicky přípustné zatížení 1 750 kg.

Topení na plyn, rozvody a rozfuk vzduchu, ohřev vody na elektřinu, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na oknech, termorolety na oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, TFT kontrolní a ovládací panel pro systém osvětlení a stav nádrže včetně CI-BUS, autonomní paket 12V – nabiječka s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík; vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, venkovní dvířka v úložném prostoru, vyjímatelné koberce, sprchová baterie a sprchový závěs, kouřový hlásič, stabilizátor

Spaní pro 6 osob. V oddělitelné ložnici v přední části karavanu se nachází francouzské lůžko. Sezení uprostřed karavanu se rozkládá na menší dvoulůžko během 2 minut. Na zádi karavanu se nachází dětské palandy.

Kuchyně se 150-litrovou věžovou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, mikrovlnnou troubou, dřezem a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna se sprchou, sprchovým závěsem a chemickou toaletou Thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici před koupelnou.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Navýšení nosnosti bez technické úpravy na 1 750 kg za 0 Kč vč. DPH
  • TFT ovládací panel pro systém osvětlení, stav nádrže a baterie s funkcí CI-BUS za 4 928 Kč vč. DPH
  • Sprchová baterie a sprchový závěs za 4 194 Kč vč. DPH
  • Autonomní paket 12V – nabiječka s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík za 16 908 Kč vč. DPH
  • Mikrovlnná trouba Dometic za 8 310 Kč vč. DPH
  • 14-litrový elektrobojler Truma za 11 710 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 209 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.