Mám zájem o tento karavan

634 665 Kč bez DPH
767 945 Kč s DPH

Rodinný obytný přívěs Hobby De Luxe Edition 650 KMFe, modelová řada 2019, 6 lůžek, délka celkem 8 322 mm, délka nástavby 7 153 mm, celková šířka karavanu 2 500 mm, hmotnost prázdného karavanu 1 668 kg, zvýšená maximální přípustná hmotnost na 2 000 kg, doložnost 332 kg.

Topení TRUMA S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu , elektrobojler Truma na 14L, TFT ovládací panel pro osvětlovací systém a zásobník vody, včetně CI-BUS, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V autonomní paket – nabíječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, koberce, podlahové topení.

Spaní pro 6 osob. Boční prostorné sezení ve středu karavanu se rozkládá na lůžko. V přední části karavanu je pevné francouzské lůžko oddělitelné šoupacími dveřmi. Na zádi se nachází menší sezení a pevné palandy.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), mikrovlnnou troubou Dometic (20 L), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna samostatná se sprchou a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem. Umyvadlo se nachází samostatně v prostoru ložnice.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.