Mám zájem o tento karavan

465 023 Kč bez DPH
563 605 Kč s DPH

Cena před slevou 625 605 Kč vč DPH. Obytný přívěs Hobby Excellent 540 UFf, modelová řada 2018, 4 lůžka, délka celkem 7,34 m, délka nástavby 6,15 m, celková šířka 2,3 m, hmotnost prázdného karavanu 1357 kg, maximální přípustná hmotnost 1500 kg, doložnost 143 kg.

Plynové topení Truma S-3004, rozvody a rozfuk vzduchu,TRUMA 14l elektrický bojler navýšení z Truma therme, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, venkovní zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kaslík, koberce.

Spaní pro 4 osob/y. V přední části se nachází uzavíratelná ložnice s ostrovním lůžkem přístupném z obou stran. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna ve středu karavanu, se sprchovou vaničkou, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.