Mám zájem o tento karavan

657 488 Kč bez DPH
795 560 Kč s DPH

 

Luxusní, prostorný, dvounápravový obytný přívěs Hobby Prestige 650 KFU, modelová řada 2019, 6 lůžek, délka celkem 8,375 m, délka nástavby 7,206 m, celková šířka karavanu 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1676 kg, maximální přípustná hmotnost 2000 kg, doložnost 324 kg.

Tento karavan budeme mít skladem do konce roku 2018.

Topení TRUMA S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu, 14ti litrový bojler TRUMA Therme, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže s funkcí CI-BUS = hlavní ovládací jednotka, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, podlahové topení, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, elektronická stabilizace podvozku. Dvojitá nabíjecí zásuvka USB u dětského lůžka, vyjímatelné koberce.

Spaní pro 6 osob. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Na boku karavanu je pevné francouzské lůžko. Na zádi jsou dětské pevné palandy a malé sezení. 

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Kompaktní koupelna s umyvadlem a toaletou Thetford.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.