Mám zájem o tento karavan

617 706 Kč bez DPH
747 424 Kč s DPH

Luxusní, prostorný, dvounápravový obytný přívěs Hobby Prestige 650 UMFe, modelová řada 2019, 5 lůžek, délka celkem 8,325 m, délka nástavby 7,156 m, celková šířka karavanu 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1651 kg, navýšená maximální přípustná hmotnost na 2000 kg, doložnost 349 kg.

Výkonnější plynové topení Truma S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu, bojler Truma Therme na 5L, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí CI-BUS = hlavní ovládací jednotka, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, sprchová baterie a sprchový závěs, koberce.

Spaní pro 5 osob. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Na boku je umístěno malé sezení které se dá využít jako dětské lůžko. V přední části se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem a toaletou thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.