Mám zájem o tento karavan

617 706 Kč bez DPH
747 424 Kč s DPH

Luxusní, prostorný, dvounápravový obytný přívěs Hobby Prestige 650 UMFe, modelová řada 2019, 5 lůžek, délka celkem 8 325 mm, délka nástavby 7 156 mm, celková šířka karavanu 2 500 mm, hmotnost prázdného karavanu 1 651 kg, navýšená maximální přípustná hmotnost na 2 000 kg, doložnost 349 kg.

Výkonnější plynové topení Truma S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu, bojler Truma Therme na 5L, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí CI-BUS = hlavní ovládací jednotka, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, sprchová baterie a sprchový závěs, koberce.

Spaní pro 5 osob. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Na boku je umístěno malé sezení které se dá využít jako dětské lůžko. V přední části se nachází francouzské lůžko.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem a toaletou thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.