Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Hobby Prestige 660 WFC, modelová řada 2021, 4 lůžka, celková délka 8 325 mm, celková šířka 2 500 mm, provozní hmotnost 1 658 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 2 000 kg.

Truma Combi 6 – topný systém a systém ohřevu vody v jednom (plyn), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, TFT ovládací panel, HobbyConnect, ambientní LED osvětlení, autonomní paket, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, externí kombinovaná zásuvka – výstup 230V s SAT/TV, venkovní dvířka k úložnému prostoru, kouřový hlásič, vyjímatelné koberce, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko během 3 minut. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází francouzské lůžko.

Luxusní kuchyně ve tvaru „L“ se 150-litrovou věžovou chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, digestoří, plynovou troubou, plynovým grillem, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Zvýšení nosnosti technickou úpravou na 2 000 kg za 14 221 Kč vč. DPH
  • Autonomní paket – regulátor nabíjení s boosterem, 12V baterie, bateriový senzor a bateriový kastlík (pouze s HobbyConnect) za 18 541 Kč vč. DPH
  • Vyjímatelné koberce za 7 910 Kč vč. DPH
  • Kombinovaná varná deska s plynovou troubou a grillem Thetford za 28 611 Kč vč. DPH
  • Digestoř Dometic s 10 ti stupňovým regulátorem rychlosti za 8 219 Kč vč. DPH
  • Termoroleta se sítí proti hmyzu na okně v koupelně za 3 001 Kč vč. DPH
  • Dokumenty o registraci vozidla, homologace za 3 983 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.