Mám zájem o tento karavan

683 006 Kč bez DPH
826 438 Kč s DPH

Nyní skladem karavan řady Hobby PRESTIGE, kde si mohou dokonce i velké rodiny dopřát opravdový domov kdekoliv chtějí. Design je spojením stylové klasiky a šarmantního luxusu.

Dvouosý obytný přívěs Hobby Prestige 660 WFC, modelová řada 2019, 4 lůžka, délka celkem 8 325 mm, délka nástavby 7 156 mm, celková šířka 2 500 mm, hmotnost prázdného karavanu 1 658 kg, maximální přípustná hmotnost 2 000 kg, doložnost 342 kg.

Plynové topení Truma Combi 6 E s přídavným elektrickým výhřevem, bojler na 10L vody,  rozvody a rozfuk vzduchu, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí CI-BUS = hlavní ovládací jednotka, autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kastlík, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostoru, koberce, stabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L.

Spaní pro 4 osoby. Francouzské lůžko v oddělitelné ložnici. Prostorné sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi, se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.