Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku nových aravanů.

Už je to tady a první kousky nových karavanů Hobby jsou zde k vidění i k prodeji 🙂

Luxusní, prostorný, dvounápravový obytný přívěs Hobby Prestige 720 KWFU, modelová řada 2018, 6 lůžek, délka celkem 9,039 m, délka nástavby 7,853 m, celková šířka karavanu 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1857 kg, maximální přípustná hmotnost 2200 kg, doložnost 343 kg.

Plynové topení Truma Combi 6 – výkonnější topení s bojlerem, rozvody a rozfuk vzduchu, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – Nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kaslík, koberce.

Spaní pro 6 osob. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Na boku karavanu je pevné francouzské lůžko. Na zádi jsou pevné palandy. 

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Samostatný sprchový box, chemická toaleta, umyvadlo a úložné prostory.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

 

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.