Mám zájem o tento karavan

685 633 Kč bez DPH
829 616 Kč s DPH

Je to tady a objednávky na sezónu 2019 nových karavanů Hobby je tu a Vy máte možnost si zazálohovat karavan již nyní! 🙂 Předpokládaný termín naskladnění je srpen 2018!!! 

Luxusní, prostorný, dvounápravový obytný přívěs Hobby Prestige 720 UKFe, modelová řada 2019, 7 lůžek, délka celkem 9,027 m, délka nástavby 7,853 m, celková šířka karavanu 2,5 m, hmotnost prázdného karavanu 1856 kg, navýšená maximální přípustná hmotnost na 2300 kg, doložnost 444 kg.

Výkonnější plynové topení Truma S-5004, rozvody a rozfuk vzduchu, podlahové topení, TFT ovládací displej pro systém osvětlení a indikátor nádrže, s funkcí SI-BUS = hlavní ovládací jednotka, vnější zásuvka, včetně výstupu 230 V,  připojení SAT/TV, panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, venkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 100 km/h, vnitřní zásobník vody 50L, mobilní odpadní nádrž 24L, Autonomní paket 12V – nabiječ s boosterem, trakční baterie, bateriový senzor, bateriový kaslík, dvojitá zásuvka USB a u dětského lůžka LED osvětlení vč. nabíjecí zásuvky USB, sprchová baterie a sprchový závěs.

Spaní pro 7 osob. Velké sezení v zadní části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. Na boku jsou umístěny pevné palandy a sezení, které lze rozložit na další lůžko. Francouzské lůžko v pření části.

Kuchyně s věžovou chladničkou 150L (220,12,plyn), plynovými sporáky, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je samostatná, se sprchovým koutem a toaletou thetford. Umyvadlo se nachází v ložnici.

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.