Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku nových aravanů.

Obytný automobil Forster T 637 HB, nové vozidlo, model 2017 výška 2,85m, 4 lůžka, délka celkem 6,37m, hmotnost prázdného vozidla 2778 kg, maximální přípustná hmotnost 3500kg, 130 HP, 2.3 Fiat Multijet Diesel. Výhodná nabídka, doprodej posledních kusů modelů roku 2017. Uvedená cena je již ponížena o 200 000 Kč vč DPH!!!

Klimatizace, tempomat, elektronicky stahovatelná okénka, elektronicky nastavitelná a vyhřívaná zrcátka, ASR, ESP,  Airbag spolujezdce, přední nárazník v barvě vozu, loketní opěrky.

Truma Combi 4 – velmi výkonný plynový bojler i topení v jednom. Díky této kombinaci si dopřejete veškerý komfort i mimo kempy. Sítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, velká garáž, přípojka na 220 V, digitální ovládací panel 12V, zásobník pitné vody 110l, zásobník odpadní vody 100l, celoroční izolace.

Spaní pro 4 osoby. Elektronicky výsuvná postel nad předním sezením o rozměru 195x110cm, pevné lůžko na zádi 220×150. Lůžko na zádi se dá přizvednout, pokud je nutné rozšířit prostor v garáži.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovým sporákem, dřez, odkapávací plocha, pracovní plocha.

Koupelna samostatná se samostatným sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou Thetford s vlastním zásobníkem.

Vozidlo je vybaveno následujícím paketem:

Izolovaná a elektricky vyhřívaná odpadní nádrž, držák TV, koberečky na míru do obytného prostoru, cestovní paket (Klimatizace v kabině, elektricky nastavitelná zpětná zrcátka, příprava pro radio, poklice v barvě, loketní opěrka, nárazník v barvě vozu), Fiat paket ( Airbag spolujezdce, ASR, ESP, tempomat).

Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.