Mám zájem o tento karavan

552 614 Kč bez DPH
668 662 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite BASECAMP Plus, modelová řada 2019, 2 lůžka, délka celkem 5,10 m, délka nástavby 3,61 m. Hmotnost prázdného karavanu 885 kg, maximální přípustná hmotnost 1300 kg.

Vnitřní vytápění Whale (rozfuk), provoz na plyn nebo elektřinu (230 V), 8-litrový bojler Whale, provoz na plyn nebo elektřinu (230 V), vytápění a tepelná izolace třídy 3 (při venkovní teplotě -15 stupňů může být uvnitř karavanu +20 stupňů), externí přípojka vody značky Whale, z vnější strany přípojka vody (sprcha), 230V zásuvka na vnější straně, ovládací systém “Swift Command” s ovládáním přes mobilní aplikaci, 100W solární zařízení na střeše, kombinované rolety (zatemnění a síť proti hmyzu), plisovaná síť proti hmyzu v rámu vstupních dveří, držák na upevnění zavazadel / kol, přípojka plynu na vnější straně (gril), lehká konstrukce nábytku díky stabilním plastovým rámům, brzdový systém a tažné zařízení Al-Ko, kryt oje s nášlapnými plochami, aerodynamická přední část z GFK s velkým předním oknem a úložným prostorem na plynové lahve, rezervní kolo s držákem v úložném prostoru na plynovou lahev, bateriový box přístupný zevnitř (baterie není součástí balení).

Kuchyně s 85 litrovou chladničkou Dometic s elektronickým zapalováním a vyjímatelnou mrazicí přihrádkou, nerezový dřez s luxusní směšovací baterií, kvalitní pracovní deska odolná proti poškrábání, 3 plynové plotýnky s odděleným grilem, plynová trouba.

Luxusní koupelna se sprchou, chemické WC Thetford s odděleným zásobníkem na splachování, úsporná sprchová hlavice, střešní okno 40 x 40 cm se síťkou proti hmyzu.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.