Mám zájem o tento karavan

559 800 Kč bez DPH
677 358 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer 480, modelová řada 2019, 4 lůžka, délka celkem 6,94 m, délka nástavby 5,23 m, hmotnost prázdného karavanu 1 260 kg, maximální přípustná hmotnost 1 550 kg.

Topení a bojler v jednom – Truma Combi 4 (1,8 kW ektřina /4 kW plyn / 3,8 kW kombinace), rozvody a rozfuk vzduchuzabudované rádio, rozvody pro TV včetně přípojek v karavanu a vývod pro venkovní SAT,  panoramatické oknosítě proti hmyzu na všech oknechtermo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dotykový ovládací panel 12Vvenkovní kastlík pro 12V bateriivenkovní dvířka k úložnému prostorustabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, dodáváno včetně českých zásuvek a regulátoru plynu, vnitřní zásobník vody, venkovní systém čerpání vody, 25m připojovací kabel, příprava na držák kol o nosnosti 60kg, rezervní kolo na držáku pod karavanem.

Spaní pro 4 osoby, dvě jednolůžka v oddělitelné ložnici a velké sezení v přední části, které se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut. K sezení je k dispozici stolek.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna s oddělitelným sprchovým koutem a chemickou otočnou toaletou. Umyvadlo je umístěno v ložnici před koupelnou.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a vyzkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

(Baterie není součástí přívěsu, ale přívěs samozřejmě pracuje jak má i bez baterie. Je na každém, zda bude kempovat i na divoko a bude jí potřebovat nebo zda bude jezdit převážně do kempů a bude se připojovat k síti. Nové značkové baterie máme skladem od 3 500 Kč na naší prodejně doplňků.)

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.