Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Cruzer 492 SR, modelová řada 2022, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 390 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 600 kg.

Tento karavan jste mohli vidět na našem stánku, na výstavě FOR CARAVAN 2021 v Praze. V ceně karavanu je zahrnuta výstavní sleva 20 000 Kč a instalované doplňky vypsané níže.

Truma Combi 4 E – topení a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, zabudované rádio, 12V ovládací panel se systémem SwiftCommand – možnost ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth a mobilní komunikace v aplikaci, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přípojka karavanu na vodu z řádu a externí plnění, venkovní kastlík pro trakční baterii, servisní dvířka k úložnému prostoru, nabíjecí USB zásuvky u předního sezení, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu se nachází dvě samostatná lůžka.

Kuchyně s chladničkou (220,12, plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem a chemickou toaletou Thetford.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Elektronická stabilizace podvozku karavanu Alko ATC za 23 335 Kč vč. DPH

Instalované doplňky:

  • Střešní markýza Fiamma F80s 4,25 m, včetně ceny za instalaci, montážních adaptérů, těsnící pásky, LED pásku s dálkovým ovladačem a stmívačem – 35 860 Kč vč. DPH
  • Nosič kol Fiamma Carry Bike Pro, včetně ceny za instalaci – 9 948 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.