Mám zájem o tento karavan

582 259 Kč bez DPH
702 114 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer 495, modelová řada 2020, 4 lůžka, celková délka 7 310 mm, celková šířka 2 250 mm, provozní hmotnost 1 380 kg, maximální technicky možné zatížení 1 600 kg.

Truma Combi 6 E – topení a bojler v jednom (plyn,230V), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V dotykový ovládací panel pro osvětlení, vytápění, ohřev vody, vnitřní a vnější teplotu, stav baterie; s funkcí SwiftCommand – ovládání funkcí karavanu před mobilní aplikaci či Bluetooth, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro 12V baterii, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, přípojka na vodu z řádu, příprava na nosič kol na zadní stěně, rezerva v držáku pod karavanem, sbabilizátor, konstrukční rychlost v TP 130 km/h.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut, k sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází francouzské lůžko. 

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, dřezem, plynovou troubou, grillem, mikrovlnnou troubou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna na zádi karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, úložnými prostory a chemickou toaletou Thetford.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.