Mám zájem o tento karavan

537 899 Kč bez DPH
650 858 Kč s DPH

! AKCE: Výprodej modelů 2019 – zlevněno o 50 000 Kč vč. DPH !

Původní cena: 700 858 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer, rok výroby 2019, 4 lůžek/ka, délka celkem 7 310 mm, celková šířka 2 250mm, provozní hmotnost 1 360 kg, maximální přípustná hmotnost 1 550 kg.

Kombinované zařízení Truma Combi 6 E na ohřev vody a vytápění, trumavent rozfuky teplého vzduchu, vytápění a tepelná izolace třídy 3 (při venkovní teplotě -15 stupňů může být uvnitř karavanu +20 stupňů), rádio s Bluetooth a ovládací systém Swift, TV zásuvka s přípojkou 230 V a 12 V a předinstalovanou kabeláží, pevně zabudovaná 38 litrová nádrž s ukazatelem stavu vody, velké panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, ovládací systém “Swift Command” s ovládáním přes mobilní aplikaci, funkce systému “Swift Command”: výběr baterie, osvětlení, kontrola vodního čerpadla, vnitřní a vnější teploty, vlhkosti vzduchu, vytápění, solárního zařízení a Bluetooth, měnič napětí/nabíječka 25 A, dvojitá USB přípojka, venkovní kaslík pro 12V baterii, 13-pólová zásuvka, venkovní dvířka k úložnému prostoru, stabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, dodáváno včetně českých zásuvek a regulátoru plynu, i venkovní systém čerpání vody, 25m připojovací kabel, příprava na nosič kol (max. 60 kg).

Spaní pro 4 osob/y. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut. K každému sezení je k dispozici stolek, který na fotografiích není vidět, je uložen, má inovovaný vzhled, nové polstrování. 

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn) má nový ovládací panel, 3 plynové plotýnky s pojistkou a jednou elektrickou plotýnkou na 230 V, plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

(Baterie není součástí přívěsu, ale přívěs samozřejmě pracuje jak má i bez baterie. Je na každém, zda bude campovat i na -divoko a bude jí potřebovat, nebo zda bude jezdit převážně do campů a bude se připojovat k síti. Nové značkové baterie máme skladem od 3 500 kč na naší prodejně doplňků. )

Jedná se o modelovou řadu určenou pro evropský trh. Karavany Sprite Cruzer jsou karavany importované přímo pro kontinentální Evropu a prodávané v celé západní Evropě. Tato modelová řada má dveře na pravé straně karavanu, takže je dobrým řešením pro zákazníky, kteří toto považují za nutnost. Pokud hledáte špičkový karavan, za přijatelnou cenu, zřejmě je to řada pro vás. Vybavení zůstává na vysokém anglickém standardu a nezávislost karavanu je na stejné úrovni jako u anglické specifikace. Dopřejte si tedy skutečně evropský karavan s anglickým luxusem a vysokou výbavou.

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.