Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na aktuální nabídku nových aravanů.

Obytný přívěs Sprite Cruzer, nová modelová řada 2017, 4 lůžek/ka, délka celkem 7,54 m, vnitřní délka nástavby 5,83 m, hmotnost prázdného karavanu 1330 kg, maximální přípustná hmotnost 1600 kg, příplatková 1700 Kg. Doprodej posledního modelu 2017, zlevněno o 50 000 Kč

Truma topení na plyn i elektřinu, rozvody a rozfuk vzduchu , ohřev vody Truma Ultrastore 10l na plyn i na elektriku, zabudované rádio, rozvody pro TV včetně přípojek v karavanu a vývod provenkovní SAT, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, dotykový ovládací panel 12V, venkovní kaslík pro 12V baterii, venkovní dvířka k úložnému prostoru, stabilizátor, COC celoevropská homologace, konstrukční rychlost v TP 130 km/h, dodáváno včetně českých zásuvek a regulátoru plynu, vnitřní zásobník vody, i venkovní systém čerpání vody, 25m připojovací kabel, příprava na držák kol o nosnosti 60kg, ALKO ATC – elektronická stabilizace podvozku.

Spaní pro 4 osob/y. Pevné lůžko v oddělitelné ložnici. Velké sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 5ti minut.  K sezení je k dispozici stolek, který na fotografiích není vidět, je uložen.

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, plynovou troubou, mikrovlnnou troubou, dřezem, odkapávací plochou a pracovní plochou.

Koupelna se nachází ve středu karavanu, je prostorná se samostatným sprchovým boxem, chemickou toaletou, umyvadlem a úložnými prostory.

Karavan je v nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

(Baterie není součástí přívěsu, ale přívěs samozřejmě pracuje jak má i bez baterie. Je na každém, zda bude campovat i na „divoko“ a bude jí potřebovat, nebo zda bude jezdit převážně do kempů a bude se připojovat k síti. Nové značkové baterie máme skladem od 2 500 Kč na naší prodejně doplňků. )

Jedná se o modelovou řadu určenou pro evropský trh. Karavany Sprite Cruzer jsou karavany importované přímo pro kontinentální Evropu a prodávané v celé západní Evropě. Tato modelová řada má dveře na pravé straně karavanu, takže je dobrým řešením pro zákazníky, kteří toto považují za nutnost. Pokud hledáte špičkový karavan, za přijatelnou cenu, zřejmě je to řada pro vás. Vybavení zůstává na vysokém anglickém standartu a nezávislost karavanu je na stejné úrovni jako u anglické specifikace. Dopřejte si tedy skutečně evropský karavan s anglickým luxusem a vysokou výbavou.

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.