Tento karavan je již prodaný. Podívejte se na další nové karavany skladem ZDE, nebo na některý z bazarových karavanů ZDE

Obytný přívěs Sprite Cruzer 635 SR, modelová řada 2021, 4 lůžka, celková délka 7 990 mm, celková šířka 2 440 mm, provozní hmotnost 1 640 kg, nejvyšší technicky přípustná hmotnost 1 900 kg.

Truma Combi 4 E – topný systém a systém ohřevu vody v jednom (plyn, 230V), rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V ovládací dotykový panel se systémem SwiftCommand – možnost ovládání nástavbových funkcí pomocí Bluetooth a mobilní komunikace v aplikaci, vestavěné rádio s reproduktory, venkovní kastlík pro trakční baterii, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, mobilní nádrž na odpadní vodu, přípojka na vodu z řádu, venkovní dvířka k úložnému prostoru, vyjímatelné koberce, 230V zásuvka a USB nabíjecí zásuvka u sezení, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor, elektronická stabilizace podvozku Al-ko ATC.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části karavanu se rozkládá na prostorné dvoulůžko, ale může být využito také jako dvě samostatná lůžka. K sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází ostrovní lůžko.

Kuchyně s chladničkou Thetford (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, mikrovlnnou troubou, plynovou troubou, grillem, dřezem a pracovní plochou.

Prostorná koupelna uprostřed karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, chemickou toaletou Thetford a úložnými prostory.

Zahrnutá příplatková výbava:

  • Elektronická stabilizace podvozku karavanu Al-ko ATC za 24 801 Kč vč. DPH

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí.

Fotogalerie karavanu

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.