Mám zájem o tento karavan

663 030 Kč bez DPH
802 267 Kč s DPH

Obytný přívěs Sprite Cruzer 635, modelová řada 2020, 4 lůžka, celková délka 7 990 mm, celková šířka 2 440 mm, provozní hmotnost 1 640 kg, maximální možné přípustné zatížení 1 900 kg.

Truma Combi 6 E – topení a bojler v jednom (plyn, 230V) s digitálnÍ ovládací jednotkou, rozvody a rozfuk vzduchu, dvojitá okna, panoramatické okno, sítě proti hmyzu na všech oknech, termorolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, 12V dotykový ovládací panel pro osvětlení, vytápění, ohřev vody, vnitřní a vnější teplotu, stav baterie; s funkcí SwiftCommand – ovládání funkcí karavanu přes mobilní aplikaci či Bluetooth, venkovní dvířka k úložnému prostoru, venkovní kastlík pro 12V baterii, vnitřní nádrž na užitkovou vodu, přenosná nádrž na odpadní vodu, přípojka na vodu z řádu, příprava na nosič kol na zadní stěně, rezerva v držáku pod karavanem, stabilizátor, konstrukční rychlost v TP 130 km/h.

Spaní pro 4 osoby. Sezení v přední části se rozkládá na prostorné letiště během 3 minut, k sezení je k dispozici stolek. V zadní části karavanu v oddělitelné ložnici se nachází královské lůžko. 

Kuchyně s chladničkou (220,12,plyn), plynovými sporáky, elektrickou plotýnkou, dřezem, plynovou troubou, grilem, mikrovlnnou troubou a pracovní plochou.

Prostorná koupelna uprostřed karavanu se samostatným sprchovým koutem, umyvadlem, úložnými prostory a chemickou toaletou Thetford.

Karavan je nový. Všechny součásti jsou funkční a ozkoušené. Při převzetí je zákazník seznámen s obsluhou a je mu předvedena funkčnost všech součástí. 

Výbava karavanu

Fotogalerie karavanu

Videoprohlídka karavanu

Opatření proti COVID-19: Provozovna pro veřejnost dočasně uzavřena. Pro individuální domluvu a zájem o karavany volejte 724009370.
Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Mějte přehled o nově přidaných karavanech!

Zadejte svůj email a budeme Vás informovat o každém nově přidaném karavanu.

Úspěšně jste se přihlásil k odběru nových karavanů.