izolace-podlahy-karavanu

PoradnaKategorie dotazu: Obytné přívěsyizolace-podlahy-karavanu
Martin zeptal se před 3 roky

Dobrý den,chci se zeptat,jestli je dobré izolovat podlahu karavanu(z venku),např.samolepícím mirelonem?Jak sebude podlaha pod izolací chovat? Četl jsem různé názory…..určitě věřím tomu,že chlad od podlahy bude menší…..ale co vlhkost? hniloba?….bude to asi hůře dýchat….děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Miroslav Praizler Personál odpověděl před 3 roky

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Názorů na toto téma je opravdu hodně. Můj názor je spodní část podlahy neizolovat. Spodní část podlahy je na zimní provoz zapotřebí ošetřit ochraným nástřikem, tím spodní část ochráníte od agresivních solí ze silnic a proti vlhkosti. Spíše bych Vám doporučil zaměřit se na podlahu v interiéru. Do interiéru bych Vám doporučil nainstalovat koberec, popř další izolaci. Nevím jak jste na tom energeticky s 12 V. Na trhu existuje spoustu produktů,např. vyhřívané koberečky do interiéru. Nechají se zakoupit i prostřednictvím našeho e-shopu http://www.svetkaravanu.cz
Zasílám odkaz http://www.svetkaravanu.cz/vyhrivany-koberec-pro-car-paroli
Určitě je dobré karavan na zimní kempování i připravit. Zasílám odkaz na rady, tipy a články, kde určitě naleznete spoustu užitečných informací o zimním kempování.

Tipy a články

Děkuji
Miroslav Praizler BURIMEX s.r.o.