Prodej náhradních dílů pro karavany HOBBY

Náhradní díly pro obytné přívěsy HOBBY i obytné automobily HOBBY

Jako oficiální dealer značky HOBBY Wohnwagenwerk pro českou republiku samozřejmě dodáváme originální náhradní díly pro karavany i obytné vozy této značky. Jsme společnost sídlící u města Beroun ve středočeském kraji, ale náhradní díly jsme schopni dodat po celé české republice zasláním na vaši adresu.

Objednací systém náhradních dílů

Společnost Hobby-Wohnwagenwerk, Ing. Harald Striewski GmbH, se sídlem v německém městě Fockbek má velmi propracovaný systém objednávání náhradních dílů. Pravděpodobně jeden z nejlepších mezi výrobci karavanů. Můžete si tedy být jistí, že náhradní díl na váš obytný přívěs HOBBY bude dodán rychle a spolehlivě.

Objednejte si svůj díl

Poskytujeme celý sortiment náhradních dílů značky Hobby. Katalog náhradních dílů čítá 35 000 jednotlivých položek. K identifikaci vámi požadovaného dílu od vás budeme potřebovat následující údaje:

  • Výrobní číslo vašeho karavanu HOBBY
    • VIN (Vehicle identification number – Identifikační číslo vozidla) je mezinárodně jednoznačný identifikátor motorových vozidel, zpravidla vyražený na štítku trvale připevněném ke karoserii vozu nebo vyražený do karosérie samotné.
    • Na vašem karavanu ho naleznete s největší pravděpodobností na štítku uvnitř schránky na plynové lahve, nebo vyražený na nosníku podvozku a to v přední části z boku na pravé straně.
    • Bez tohoto čísla vám nejsme schopni dohledat vámi požadovaný díl
  • Specifikaci požadovaného dílu
    • Pro přesnou identifikaci náhradního dílu od vás budeme potřebovat fotografii daného dílu, aby nedošlo k případné chybě v komunikaci. Fotografii požadované součástky prosím zašlete spolu s poptávkou na email: info@burimex.cz

Máte-li jakékoliv dotazy, napište nám, nebo volejte 311 280 300. Rádi se o vás postaráme.

Objednejte si svůj díl

Nebojte se a kontaktujte nás, uděláme vám nezávaznou nabídku.