Mějte svůj Hobby pod kontrolou z jakékoliv vzdálenosti

Chcete se vrátit domů, do příjemně chladného karavanu po celém dnu na pláži? Nebo se rychle zahřát po ledové lyžařské výpravě – nejlépe bez čekání? HobbyConnect a mobilní aplikace MyHobby, která je zdarma, vám snadno umožňuje nastavit ideální teplotu, zatímco jste mimo karavan. A to je jen jedna z mnoha funkcí, kterou můžete jednoduše ovládat z vašeho mobilu či tabletu.

Kompletní kontrola kdekoliv jste

HobbyConnect vám dává kompletní kontrolu nad vaším palubním systémem a nezáleží na tom, jak daleko od vašeho vozu jste. Vše co potřebujete je mobilní aplikace MyHobby ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Prakticky odkudkoliv na světě můžete:

  • Kontrolovat stav baterie
  • Ovládat klimatizaci a topení
  • Zapnout vnitřní osvětlení
  • Kontrolovat stav nádrže na vodu
  • Kontrola indikátoru paliva
  • Zjistit teplotu uvnitř i zvenku vozidla
  • Ukázat aktuální polohu vozidla

… a mnohem více. A protože se HobbyConnect pořád vyvíjí, můžete se stále těšit na nové funkce.

Ochrana proti zlodějům

Dávejte pozor na zloděje se systémem HobbyConnect – automaticky obdržíte zprávu do vašeho mobilního telefonu, pokud se váš Hobby pohne ze stávající pozice.

Takhle to funguje

HobbyConnect poskytuje rozhraní mezi palubním systémem CI-BUS vašeho vozu a internetem. Jakmile je online připojení stanoveno přes integrovanou SIM kartu, můžete používat nezpoplatněnou MyHobby aplikaci na vašem mobilu či tabletu k zobrazení a kontrole všeho elektronického vybavení na palubě – a to prakticky odkudkoliv na světě. Přirozeně, jen vy a vámi oprávněné osoby mají přístup do systému vašeho vozu.

HobbyConnect můžete bezplatně využívat první rok. Poté se můžete rozhodnout, zda obnovit smlouvu pro vaší palubní SIM kartu, anebo jestli používat systém přes Bluetooth připojení.

HobbyConnect je součást volitelné výbavy, která je dostupná pro všechny DELUXE a PREMIUM karavany, obytná auta a vestavby.

Stáhněte si a zkuste MyHobby aplikaci

MyHobby aplikaci můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Nemusíte ani vlastnit žádný Hobby vůz. Můžete přímo v aplikaci jednoduše zvolit možnost “DEMO” a zpřístupnit si dostupné funkce. Ke stažení v App Store a Google Play.