Ceník montáží

Aktuální ceník prací prováděných v servisu.

Prováděné práce

Seznam nabízených prací včetně detailních informací.

Nabídka služeb

Kompletní seznam nabídky služeb v servise.

Reference

Galerie karavanů, které prošli opravou v našem servisu.

Další informace

Další informace, certifikáty firmy, atd..

Servis karavanů Hobby, SWIFT Group, Caravelair

Servis obytných automobilů Forster

Z kapacitních důvodů nepříjímáme zakázky na karavanech jiných značek. V sezoně (březen až září) je potřeba počítat s dlouhými objednacími termíny na karavanech nezakoupených v naší firmě. Děkujeme za pochopení

Vlastníte obytný přívěs, nebo obytné auto a rádi byste ho vylepšili dodatečnou výbavou? Nevíte si rady s údržbou karavanu či s jeho opravou? Jsme specialisté na opravu karavanů a servisní práce. Není pro nás problém provést servis nebo opravu na jakémkoliv typu obytného přívěsu či obytného automobilu z námi zastoupených značek. Ochotně s Vámi prokonzultujeme zásahy, které chcete na karavanu učinit a pomůžeme vyřešit Vaše problémy. Provádíme také pravidelný letní i zimní servis pro karavany jakéhokoliv stáří. Prohlédněte si ukázky práce, kterou jsme odvedli v našem servisu karavanů:

Další reference najdete zde.

Nabízíme:

Prodej dílů na karavany HOBBY

Prodej dílů na obytné automobily HOBBY

Prodej dílů na karavany SWIFT, SPRITE, STERLING, ABBEY, ACE

Prodej dílu na obytná auta Forster

Prodej dílů na karavany Caravelair

Co nabízí servis karavanů a obytných aut

Služby, které nabízíme v servisu karavanů lze rozdělit do tří základních skupin. První skupinu tvoří činnosti spojené s vylepšením stávajícího stavu karavanu. Zde se jedná o různá rozšíření standardní výbavy, která lze instalovat dodatečně. Do druhé kategorie pak spadá pravidelná údržba a servis a do třetí opravy poškozených karavanů na pojistnou událost i bez pojišťovny.

Vylepšení stávajícího karavanu

Kromě klasického servisu karavanů se zabýváme také úkony, jako jsou montáže markýz, instalace držáků na kola či instalace televizních antén. Velmi vítaným a často vyhledávaným vylepšením karavanu je dodatečná instalace klimatizace a topení. Samozřejmostí jsou také opravy a vylepšení veškerého vybavení interiéru.

Údržba a servis karavanů

Nezbytnou součástí opravy karavanů jsou servisní úkony důležité pro správnou dlouhodobou funkčnost karavanu. Mezi takové můžeme zařadit například možnost opravy nebo kompletní výměny rozvodů vody a elektrické energie včetně provedení revizí. Velmi vyhledávanou možností servisu karavanů je kontrola netěsností a případné opravy či výměny všech druhů těsnění v karavanu. Díky tomu bude Váš obytný přívěs lépe chráněn před povětrnostními vlivy a vydrží dlouho kvalitně sloužit. Základem vašeho karavanu, či obytného vozu jsou také brzdy, které jsou často v jiných servisech opomíjeny. My je však zkontrolujeme a upozorníme na jejich případnou výměnu.

Opravy karavanů

Provádíme opravy všech druhů spotřebičů a zařízení ve vašem vozidle. Uvnitř karavanu opravíme chladničku, topidla, elektrické rozvody a další. Z venku provádíme například servis elektroinstalace. Samozřejmostí jsou také opravy karavanů a campingových vozidel po havárii či jiné nehodě.  Spolupracujeme se všemi českými pojišťovnami a rádi za vás pojistnou událost vyřešíme!

Autorizovaný servis karavanů

Jsme autorizovaný servis značek obytných přívěsů Swift, Sterling a Sprite, Hobby, Forster, Caravelair

Seznam prováděných prací v servisu karavanů

  • Opravy poškozených karavanů a obytných automobilů
  • Prodej a instalace doplňku a další výbavy
  • Úpravy stávajících dispozicí
  • Opravy a preventivní prohlídky těsnosti
  • Servis podvozků přívěsů i automobilů

Detailnější rozpis prováděných prací v servisu karavanů najdete na stránce Prováděné práce.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pro vyhledání vhodného řešení.

V sobotu 17.11.2018 bude z důvodu státního svátku zavřeno !!!