Ceník montáží

Aktuální ceník prací prováděných v servisu.

Prováděné práce

Seznam nabízených prací včetně detailních informací.

Reference

Galerie karavanů, které prošli opravou v našem servisu.

Servis karavanů Hobby, SWIFT Group, Caravelair a obytných automobilů Forster

Vlastníte obytný přívěs, nebo obytné auto a rádi byste ho vylepšili dodatečnou výbavou? Nevíte si rady s údržbou karavanu či s jeho opravou? Jsme specialisté na opravu karavanů a servisní práce. Není pro nás problém provést servis nebo opravu na jakémkoliv typu obytného přívěsu či obytného automobilu z námi zastoupených značek. Ochotně s Vámi prokonzultujeme zásahy, které chcete na karavanu učinit a pomůžeme vyřešit Vaše problémy. Provádíme také pravidelný letní i zimní servis.

 

Prodej náhradních dílů:

Co nabízí servis karavanů a obytných aut

Služby, které nabízíme v servisu karavanů lze rozdělit do tří základních skupin. První skupinu tvoří činnosti spojené s vylepšením stávajícího stavu karavanu. Zde se jedná o různá rozšíření standardní výbavy, která lze instalovat dodatečně. Do druhé kategorie pak spadá pravidelná údržba a servis a do třetí opravy poškozených karavanů na pojistnou událost i bez pojišťovny.

Vylepšení stávajícího karavanu

Kromě klasického servisu karavanů se zabýváme také úkony, jako jsou montáže markýz, instalace držáků na kola či instalace televizních antén. Velmi vítaným a často vyhledávaným vylepšením karavanu je dodatečná instalace klimatizace a topení. Samozřejmostí jsou také opravy a vylepšení veškerého vybavení interiéru.

Údržba a servis karavanů

Nezbytnou součástí opravy karavanů jsou servisní úkony důležité pro správnou dlouhodobou funkčnost karavanu. Mezi takové můžeme zařadit například možnost opravy nebo kompletní výměny rozvodů vody a elektrické energie včetně provedení revizí. Velmi vyhledávanou možností servisu karavanů je kontrola netěsností a případné opravy či výměny všech druhů těsnění v karavanu. Díky tomu bude Váš obytný přívěs lépe chráněn před povětrnostními vlivy a vydrží dlouho kvalitně sloužit. Základem vašeho karavanu, či obytného vozu jsou také brzdy, které jsou často v jiných servisech opomíjeny. My je však zkontrolujeme a upozorníme na jejich případnou výměnu.

Opravy karavanů

Provádíme opravy všech druhů spotřebičů a zařízení ve vašem vozidle. Uvnitř karavanu opravíme chladničku, topidla, elektrické rozvody a další. Z venku provádíme například servis elektroinstalace. Samozřejmostí jsou také opravy karavanů a campingových vozidel po havárii či jiné nehodě.  Spolupracujeme se všemi českými pojišťovnami a rádi za vás pojistnou událost vyřešíme!

Autorizovaný servis karavanů

Jsme autorizovaný servis značek obytných přívěsů Swift, Sterling a Sprite, Hobby, Forster, Caravelair

Seznam prováděných prací v servisu karavanů

  • Opravy poškozených karavanů a obytných automobilů
  • Prodej a instalace doplňku a další výbavy
  • Úpravy stávajících dispozicí
  • Opravy a preventivní prohlídky těsnosti
  • Servis podvozků přívěsů i automobilů

Detailnější rozpis prováděných prací v servisu karavanů najdete na stránce Prováděné práce.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pro vyhledání vhodného řešení.

!!! Ve dnech od 3.8. do 8.8. má oddělení karavanů uzavřeno. SvětKaravanů.cz - prodej příslušenství má otevřeno!!!