Pevnost a odolnost

Přední britský výrobce karavanů, firma SWIFT Group LTD, provádí nejrozsáhlejší vývoj a testování v karavanovém průmyslu a stále hledá nové a lepší cesty.

SMART je základnou pro naše nové inteligentní systémy konstrukce karavanů, které jsou využívány napříč všemi modelovými řadami.

SMART konstrukce je postavena na technologie, která poskytuje silnou bezdřevou konstrukci karavanu s možností vytvořit moderní atraktivní vzhled s vynikajícími aerodynamickými vlastnostmi. Tato konkstrukce je odolná vůči vlhkosti. Celý vnější plášť je ze syntetických materiálů. 

Všechny vnější části karavanu od podlahy, přes bočnice až po střechu jsou z laminátu odolného proti krupobití.

Tato pečlivě vyvinutá a promyšlená konstrukce byla do sériové výroby uvedena až po rozsáhlém testování, kdy si výrobce byl jistý její kvalitou.

Všechny části jsou vyráběny v počítačem řízené výrobě za použití CNC strojů pro naprostou přesnost a kvalitu.

SMART HT S NĚKTERÝMI VYLEPŠENÝMI VLASTNOSTMI JE K VIDĚNÍ U VYŠŠÍCH ŘAD KARAVANŮ

BEZDŘEVÁ PODLAHA

Patentovaná pěti-vrstvá vrstvená podlaha je extrémně pevná, lehká a tepelně efektivní.

Unikátní systém spojů

Laminátové panely se uzamykají do silného patentovaného, hliníkového profilu s perfektní řešeným tepelným mostem, tak aby se zabránilo kondenzaci.

Silná

Silná bezdřevá konstrukce využívá unikátního materiálu PUR. Jedná se o velmi tuhý syntetický materiál na bázy polyuretanu. 

Moderní

SMART konstrukce využívá moderní materiály, které byly vyvinuty za účelem trvanlivosti a celkového zkvalitnění výsledného produktu.

Aerodynamický

Při vývoji karavanů klademe důraz na počítačové modelace průtoku vzduchu tak, aby výsledný tvar snižoval spotřebu pohonných hmot a bezpečnost při tažení.

Odolnost

Vyvážené boční stěny s vnější i vnitřní laminátovou vrstvou jsou mnohem odolnější než hliník, mohou být snadnou opravovány a zajišťují dlouhodobý výborný vzhled karavanu.

Všechny spoje jsou fixovány do materiálu PUR do přesně stanovené hloubky, z kterého je tvořena konstrukce karavanu. Tento materiál je naprosto odolný proti vlhkosti a nemá žádné strukturální nedostatky jako dřevo. Díky tomu nemůže voda proniknou do vnitřních vrstev, protože tímto materiálem jednoduše neprostoupí.

TESTED

Extensive safety and durability Testing at the Millbrook track, and cold chamber Testing down to minus 15°C and beyond puts prototypes through conditions most products will never have to experience in a lifetime; all part of the Swift ethos to deliver the best products to you.

Konstrukce podlahy

‘Sandwich’ vrstvená konstrukce podlahy s tepelnou styrafoam izolací.

!!! Ve dnech od 3.8. do 8.8. má oddělení karavanů uzavřeno. SvětKaravanů.cz - prodej příslušenství má otevřeno!!!