Karavan ABBEY Vogue, rok výroby 1997, hmotnost 1067 / 1300 kg, délka nástavby 5,75m, celková délka 6,75m, stabilizátor, předstan, plná výbava. Spaní pro 4-5 osob

Další: ohřev vody na plyn i na 220, topení na plyn i na 220, rozfuk vzduchu,  integrovaná baterie, stabilizátor, dvojitá okna, sítě proti hmyzu na všech oknech, termo-rolety na všech oknech, síť proti hmyzu ve dveřích, příruční stoleček i velký stůl pro 4 osoby, čerpadlo na vodu, proudový chránič, ovládací panel, atd.

Kuchyně s troubou, sporáky, odkapávačem i grillem. ( vše v pěkné zelené barvě )

Koupelna se samostatným wc, samostaným umyvadlem, převlíkárnou a samostatnou sprchou.Díky trakční baterii, která se nabíjí ze sítě i od automobilu, můžete využívat osvětlení, lednici a tekoucí vodu i mimo kemp. Ohřev vody na plyn vám mimo kemp zajistí teplou sprchu. Při příjezdu do kempu můžete využívat topení i ohřev vody na 220 a ušetříte plyn.

Karavan je v stavu, všechny součásti jsou samozřejmě funkční. Karavan ozkoušen a byla provedena zkušební jízda. České doklady, technická kontrola, revize plynu i elektriky jsou již v ceně přívěsu.

Galerie obytného přívěsu

Videoprohlídka karavanu